Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Rozpis soutěže
jaro - sk. A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
11.5. 18:00
AA186
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
26 : 24
16.4. 16:30
AA133
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
24 : 23
19.3. 18:00
AA129
KP Brno - HC Zlín
28 : 22
28.2. 10:30
AA110
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
30 : 22
17.2. 18:00
AA105
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
28 : 22
13.12. 10:30
AA083
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
32 : 19
5.12. 17:00
AA076
KP Brno - HK FCC Město Lovosice
33 : 27
29.11. 17:00
AA067
Kopřivnice - Cement Hranice
28 : 27
28.10. 18:00
AA053
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
31 : 23
24.10. 16:30
AA046
Dukla Praha - Tatran Litovel
33 : 22
18.10. 16:00
AA041
HC Zlín - Baník OKD Karviná
18 : 27
27.9. 10:30
AA020
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
34 : 22
16.9. 19:00
AA015
KP Brno - Baník OKD Karviná
26 : 30
1.liga muži
5.3. 11:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Chodov
19 : 32
2 liga muži JZČ
17.4. 17:00
AC108
Libčice n. Vlt. - Košutka
35 : 24
1.liga starší dorostenci
5.3. 13:00
AG083
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
29 : 34
1.liga mladší dorostenci
5.3. 15:00
AJ083
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
28 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 13:00
AK120
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 33
Český pohár mužů
29.8. 17:00
AM012
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
18 : 19
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:15
AO300
D.Králové - Napajedla
16 : 17
21.5. 16:20
AO299
Rožnov p.R. - Sokol V. Meziříčí
24 : 27
21.5. 14:30
AO297
Napajedla - Rožnov p.R.
20 : 23
21.5. 11:45
AO294
Napajedla - Házená Mělník A
14 : 21
1.liga ženy
6.12. 12:30
AR055
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 20
14.11. 11:30
AR043
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
35 : 22
W.H.I.L.
7.5. 17:00
AW184
Slavia Praha - HC Zlín
20 : 18
23.4. 18:00
AW180
Baník Most - Duslo Šaľa
28 : 24
26.3. 14:00
AW153
HC Plzeň - Slavia Praha
17 : 28
13.2. 17:30
AW126
Slavia Praha - ŠKP Bratislava
37 : 22
27.1. 18:00
AW105
Sokol Písek - Sokol Poruba
20 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj, Loko Vršovice, 4.6. - výsledky
video
online
Dukla Praha - L.Vršovice
17 : 4
video
online
Úvaly - Dukla I
10 : 23
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla Praha
11 : 19
video
online
L.Vršovice - Úvaly
19 : 16
video
online
Dukla I - AŠ Ml. Boleslav
22 : 14
video
online
Dukla Praha - Úvaly
20 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - L.Vršovice
22 : 9
video
online
Dukla I - Dukla Praha
16 : 13
video
online
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
18 : 20
video
online
L.Vršovice - Dukla I
12 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla Praha
20
17
0
3
351 : 217
34
2
Dukla I
20
16
0
4
373 : 252
32
3
Házená Mělník A
20
13
0
7
330 : 269
26
4
AŠ Ml. Boleslav
20
7
0
13
274 : 312
14
5
Úvaly
20
4
0
16
282 : 370
8
6
L.Vršovice
20
3
0
17
216 : 406
6
Tabulka střelců
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
74
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
68
Tomáš Povolný
Dukla Praha
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník A
9
Tomáš Povolný
Dukla Praha
7
Jiří Vojtela
Dukla Praha I
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
David Nicolas Nalevajko
Lokomotiva Vršovice
16
Jan Hrstka
Házená Mělník A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.