Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.5. 17:30
AC132
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
7.5. 17:00
AC123
Košutka - Třeboň
23 : 20
23.4. 18:00
AC113
Zruč n.S. - Č.Budějovice
37 : 23
2.4. 16:00
AC099
S.Vršovice - H.Brod
26 : 20
12.3. 17:00
AC090
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
21.2. 17:00
AC069
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
13.12. 17:00
AC065
Libčice n. Vlt. - Třeboň
25 : 21
6.12. 15:30
AC056
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
24 : 24
14.11. 18:00
AC039
Zruč n.S. - Třeboň
27 : 29
10.10. 18:00
AC024
Třeboň - Č.Budějovice
23 : 20
19.9. 18:00
AC006
Zruč n.S. - S.Vršovice
24 : 29
2.liga muži SVČ
17.4. 12:00
AD107
HK Lovosice B - Sokol Kobylisy
39 : 32
5.3. 17:00
AD082
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
25 : 27
21.2. 14:30
AD071
Sokol Kobylisy - Náchod "B"
29 : 19
28.11. 17:00
AD051
Jablonec - Liberec
21 : 25
28.10. 18:30
AD007
Slavia - Jablonec
30 : 25
4.10. 14:00
AD013
Ml. Boleslav - Slavia
31 : 22
1.liga starší dorostenci
17.4. 16:00
AG107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 28
2.liga starší dorostenci Č
1.5. 16:00
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
33 : 26
12.3. 15:00
AH090
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5.3. 13:00
AH082
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 16
28.11. 15:00
AH051
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
22.11. 16:00
AH043
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá
25 : 19
10.10. 16:00
AH024
Třeboň - Loko Č.Budějovice
26 : 24
1.liga mladší dorostenci
17.4. 14:00
AJ107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
41 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
1.5. 14:00
AK115
Sokol Šťáhlavy - Náchod
28 : 24
2.4. 18:00
AK099
S.Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 19
5.3. 15:00
AK082
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
34 : 29
22.11. 14:00
AK043
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá p.B.
38 : 27
14.11. 16:00
AK039
TJ Sparta Kutná Hora - HBC Strakonice
35 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.