Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Společný přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
Starší žákyně
Společná regionální liga mužů
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.5. 17:30
AC132
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
7.5. 17:00
AC123
Košutka - Třeboň
23 : 20
23.4. 18:00
AC113
Zruč n.S. - Č.Budějovice
37 : 23
2.4. 16:00
AC099
S.Vršovice - H.Brod
26 : 20
12.3. 17:00
AC090
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
21.2. 17:00
AC069
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
13.12. 17:00
AC065
Libčice n. Vlt. - Třeboň
25 : 21
6.12. 15:30
AC056
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
24 : 24
14.11. 18:00
AC039
Zruč n.S. - Třeboň
27 : 29
10.10. 18:00
AC024
Třeboň - Č.Budějovice
23 : 20
19.9. 18:00
AC006
Zruč n.S. - S.Vršovice
24 : 29
2.liga muži SVČ
17.4. 12:00
AD107
HK Lovosice B - Sokol Kobylisy
39 : 32
5.3. 17:00
AD082
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
25 : 27
21.2. 14:30
AD071
Sokol Kobylisy - Náchod "B"
29 : 19
28.11. 17:00
AD051
Jablonec - Liberec
21 : 25
28.10. 18:30
AD007
Slavia - Jablonec
30 : 25
4.10. 14:00
AD013
Ml. Boleslav - Slavia
31 : 22
1.liga starší dorostenci
17.4. 16:00
AG107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 28
2.liga starší dorostenci Č
1.5. 16:00
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
33 : 26
12.3. 15:00
AH090
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5.3. 13:00
AH082
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 16
28.11. 15:00
AH051
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
22.11. 16:00
AH043
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá
25 : 19
10.10. 16:00
AH024
Třeboň - Loko Č.Budějovice
26 : 24
1.liga mladší dorostenci
17.4. 14:00
AJ107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
41 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
1.5. 14:00
AK115
Sokol Šťáhlavy - Náchod
28 : 24
2.4. 18:00
AK099
S.Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 19
5.3. 15:00
AK082
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
34 : 29
22.11. 14:00
AK043
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá p.B.
38 : 27
14.11. 16:00
AK039
TJ Sparta Kutná Hora - HBC Strakonice
35 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Mělník - výsledky
video
online
Házená Mělník - Sokol Bělá
17 : 11
video
online
TJ Turnov - Liberec
12 : 11
video
online
Házená Mělník - TJ Turnov
18 : 12
video
online
Liberec - Sokol Bělá
21 : 10
video
online
Sokol Bělá - TJ Turnov
6 : 20
video
online
Liberec - Házená Mělník
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Turnov
27
17
4
6
344 : 260
38
2
Liberec
27
17
1
9
379 : 299
35
3
Házená Mělník
27
13
3
11
384 : 358
29
4
Sokol Bělá
27
3
0
24
275 : 465
6
Tabulka střelců
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
156
Denisa Holeňáková
DHK Loko Liberec
137
Veronika Víšková
TJ Turnov
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Víšková
TJ Turnov
15
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
11
Eliška Berndtová
TJ Turnov
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Šejnohová
Házená Mělník
22
Marie Anna Marko
DHK Loko Liberec
18
Eliška Berndtová
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.