Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Rozpis soutěže
jaro - sk. A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Petr Ochmann
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.3. 17:00
AO159
Házená Mělník A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 24
20.3. 14:00
AO156
AŠ Ml. Boleslav - F.-Místek A
20 : 33
20.3. 13:00
AO155
Házená Mělník A - Karviná A
17 : 24
20.3. 10:00
AO152
F.-Místek A - Házená Mělník A
26 : 13
12.12. 18:00
AO040
D.Králové - AŠ Ml. Boleslav
27 : 16
12.12. 16:00
AO038
Dukla I - D.Králové
22 : 17
12.12. 15:00
AO037
AŠ Ml. Boleslav - Nový Jičín
24 : 22
12.12. 12:00
AO034
AŠ Ml. Boleslav - Dukla I
10 : 26
12.12. 10:00
AO032
Dukla I - Nový Jičín
32 : 12
Žákovská liga starších žaček
14.5. 17:00
AP300
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
15 : 11
14.5. 15:00
AP298
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
19 : 22
14.5. 12:00
AP295
DHK Litovel - SKH Velká n.V.
13 : 20
14.5. 11:00
AP294
DHK Zora Olomouc B - Kobylisy II
17 : 24
14.5. 08:00
AP291
Písek - DHK Zora Olomouc B
10 : 15
16.4. 16:15
AP210
Ivančice - Žirovnice
22 : 17
16.4. 14:25
AP208
Cheb-CheLK - Ivančice
21 : 29
16.4. 13:30
AP207
Žirovnice - Žeravice
19 : 18
16.4. 10:45
AP204
Žirovnice - Cheb-CheLK
26 : 11
16.4. 08:55
AP202
Cheb-CheLK - Žeravice
9 : 18
12.3. 11:00
AP164
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice A
15 : 17
12.3. 10:00
AP163
Háje - S.Vršovice
18 : 22
17.1. 17:00
AP100
Písek - DHK Zora Olomouc
21 : 25
17.1. 15:00
AP098
Žeravice - Písek
19 : 18
17.1. 13:00
AP096
J.Hradec - Žeravice
24 : 10
17.1. 11:00
AP094
DHK Zora Olomouc - Žeravice
15 : 25
17.1. 09:00
AP092
Žeravice - S.Vršovice
25 : 23
2.liga ženy V
6.12. 17:00
AT060
Olomouc - HK Ivančice
19 : 28
4.10. 17:00
AT016
Olomouc - DHK Pardubice
19 : 29
20.9. 17:30
AT005
Olomouc - HK Hodonín
30 : 35
1.liga mladší dorostenky - východ
6.3. 16:00
AVB085
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
25 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj, Loko Vršovice, 4.6. - výsledky
video
online
Dukla Praha - L.Vršovice
17 : 4
video
online
Úvaly - Dukla I
10 : 23
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla Praha
11 : 19
video
online
L.Vršovice - Úvaly
19 : 16
video
online
Dukla I - AŠ Ml. Boleslav
22 : 14
video
online
Dukla Praha - Úvaly
20 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - L.Vršovice
22 : 9
video
online
Dukla I - Dukla Praha
16 : 13
video
online
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
18 : 20
video
online
L.Vršovice - Dukla I
12 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla Praha
20
17
0
3
351 : 217
34
2
Dukla I
20
16
0
4
373 : 252
32
3
Házená Mělník A
20
13
0
7
330 : 269
26
4
AŠ Ml. Boleslav
20
7
0
13
274 : 312
14
5
Úvaly
20
4
0
16
282 : 370
8
6
L.Vršovice
20
3
0
17
216 : 406
6
Tabulka střelců
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
74
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
68
Tomáš Povolný
Dukla Praha
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník A
9
Tomáš Povolný
Dukla Praha
7
Jiří Vojtela
Dukla Praha I
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
David Nicolas Nalevajko
Lokomotiva Vršovice
16
Jan Hrstka
Házená Mělník A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.