Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Jakub Ransdorf
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
1998
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.4.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
11.6. 13:05
SD-164/06
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
11.6. 12:20
SD-164/05
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
11.6. 11:25
SD-164/04
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
11.6. 10:40
SD-164/03
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
11.6. 09:45
SD-164/02
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
11.6. 09:00
SD-164/01
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
Přebor Prahy mužů
27.5. 19:30
BA078
Tamburello - Slavia B
19 : 24
22.5. 20:15
BA079
Chodov B - Čambavamba
31 : 27
Přebor Prahy žen
29.5. 16:00
BB085
Háje - Astra C
28 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
12.9. 15:00
BD010
Dukla I - L.Vršovice
22 : 4
12.9. 14:20
BD009
Chodov - S.Vršovice
5 : 17
12.9. 13:40
BD008
Dukla I - Dukla
16 : 11
12.9. 13:00
BD007
L.Vršovice - Chodov
14 : 9
12.9. 12:20
BD006
Dukla - S.Vršovice
11 : 14
12.9. 11:00
BD004
L.Vršovice - Dukla
7 : 21
12.9. 10:20
BD003
S.Vršovice - Dukla I
6 : 18
12.9. 09:00
BD001
S.Vršovice - L.Vršovice
20 : 9
Přebor Prahy mladších žákyň
13.9. 16:00
BI015
Slavia B - S.Vršovice
5 : 8
13.9. 15:30
BI014
Astra - Háje
7 : 8
13.9. 15:00
BI013
TJ Turnov - Slavia A
3 : 13
13.9. 14:30
BI012
Háje - Slavia B
12 : 3
13.9. 13:30
BI010
TJ Turnov - Astra
5 : 10
13.9. 13:00
BI009
S.Vršovice - Háje
7 : 11
13.9. 12:00
BI007
Slavia A - Astra
14 : 6
13.9. 11:30
BI006
TJ Turnov - S.Vršovice
6 : 13
13.9. 10:30
BI004
Astra - Slavia B
12 : 6
13.9. 10:00
BI003
Háje - TJ Turnov
12 : 0
13.9. 09:00
BI001
Slavia A - Slavia B
20 : 2
Společný přebor mladších žáků
3.4. 14:30
BJ020
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
12 : 19
3.4. 12:30
BJ017
Sokol Úvaly B - MHK Milovice
27 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.