Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A - základní část
Skupina B - základní část
Skupina C - základní část
Semifinále - skupina A
Semifinále - skupina B
Skupina 10. - 15. místo
Finálový turnaj
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Společný přebor mladších žáků
1. turnaj, 20.3.2016, Chodov
20.3.2016
09:00
BJ001
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha I
20.3.2016
09:40
BJ002
Házená Mělník A
-
Jiskra Zruč n. S.
20.3.2016
10:20
BJ003
Dukla Praha I
-
HC Kolín
20.3.2016
11:00
BJ004
Jiskra Zruč n. S.
-
TJ JM Chodov
20.3.2016
11:40
BJ005
HC Kolín
-
Házená Mělník A
20.3.2016
12:20
BJ006
Dukla Praha I
-
Jiskra Zruč n. S.
20.3.2016
13:00
BJ007
TJ JM Chodov
-
Házená Mělník A
20.3.2016
13:40
BJ008
Jiskra Zruč n. S.
-
HC Kolín
20.3.2016
14:20
BJ009
Házená Mělník A
-
Dukla Praha I
20.3.2016
15:00
BJ010
HC Kolín
-
TJ JM Chodov
2. turnaj, 9.4.2016, Zruč
9.4.2016
09:00
BJ031
Jiskra Zruč n. S.
-
TJ JM Chodov
9.4.2016
09:40
BJ032
HC Kolín
-
Dukla Praha I
9.4.2016
10:20
BJ033
TJ JM Chodov
-
Házená Mělník A
9.4.2016
11:00
BJ034
Dukla Praha I
-
Jiskra Zruč n. S.
9.4.2016
11:40
BJ035
Házená Mělník A
-
HC Kolín
9.4.2016
12:20
BJ036
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha I
9.4.2016
13:00
BJ037
Jiskra Zruč n. S.
-
HC Kolín
9.4.2016
13:40
BJ038
Dukla Praha I
-
Házená Mělník A
9.4.2016
14:20
BJ039
HC Kolín
-
TJ JM Chodov
9.4.2016
15:00
BJ040
Házená Mělník A
-
Jiskra Zruč n. S.
1. turnaj, 3.4.2016, Mladá Boleslav
3.4.2016
08:30
BJ011
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Úvaly B
3.4.2016
09:10
BJ012
MHK Milovice
-
Dukla Praha
3.4.2016
09:50
BJ013
Sparta Kutná Hora
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
3.4.2016
10:30
BJ014
Dukla Praha
-
Sokol Úvaly B
3.4.2016
11:10
BJ015
MHK Milovice
-
Sparta Kutná Hora
3.4.2016
11:50
BJ016
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha
3.4.2016
12:30
BJ017
Sokol Úvaly B
-
MHK Milovice
3.4.2016
13:10
BJ018
Dukla Praha
-
Sparta Kutná Hora
3.4.2016
13:50
BJ019
MHK Milovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
3.4.2016
14:30
BJ020
Sokol Úvaly B
-
Sparta Kutná Hora
2. turnaj, 10.4.2016, Úvaly
10.4.2016
09:00
BJ041
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Úvaly B
10.4.2016
09:40
BJ042
MHK Milovice
-
Dukla Praha
10.4.2016
10:20
BJ043
Sparta Kutná Hora
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
10.4.2016
11:00
BJ044
Sokol Úvaly B
-
MHK Milovice
10.4.2016
11:40
BJ045
Dukla Praha
-
Sparta Kutná Hora
10.4.2016
12:20
BJ046
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
MHK Milovice
10.4.2016
13:00
BJ047
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly B
10.4.2016
13:40
BJ048
Dukla Praha
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
10.4.2016
14:20
BJ049
MHK Milovice
-
Sparta Kutná Hora
10.4.2016
15:00
BJ050
Sokol Úvaly B
-
Dukla Praha
1. turnaj, 2.4.2016, Loko Vršovice
2.4.2016
09:00
BJ021
Lokomotiva Vršovice
-
Sokol Vršovice
2.4.2016
09:40
BJ022
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly A
2.4.2016
10:20
BJ023
Sokol Vršovice
-
Spartak Příbram
2.4.2016
11:00
BJ024
Sokol Úvaly A
-
Lokomotiva Vršovice
2.4.2016
11:40
BJ025
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
2.4.2016
12:40
BJ026
Sokol Vršovice
-
Sokol Úvaly A
2.4.2016
13:00
BJ027
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník B
2.4.2016
13:40
BJ028
Sokol Úvaly A
-
Spartak Příbram
2.4.2016
14:20
BJ029
Házená Mělník B
-
Sokol Vršovice
2.4.2016
15:00
BJ030
Spartak Příbram
-
Lokomotiva Vršovice
2. turnaj, 10.4.2016, Sokol Vršovice (poř. Mělník)
10.4.2016
09:00
BJ051
Házená Mělník B
-
Sokol Vršovice
10.4.2016
09:40
BJ052
Lokomotiva Vršovice
-
Sokol Úvaly A
10.4.2016
10:20
BJ053
Sokol Vršovice
-
Spartak Příbram
10.4.2016
11:00
BJ054
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník B
10.4.2016
11:40
BJ055
Sokol Úvaly A
-
Spartak Příbram
10.4.2016
12:20
BJ056
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice
10.4.2016
13:00
BJ057
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly A
10.4.2016
13:40
BJ058
Spartak Příbram
-
Lokomotiva Vršovice
10.4.2016
14:20
BJ059
Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
10.4.2016
15:00
BJ060
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
3. turnaj A, 30.4.2016, Břve
30.4.2016
08:30
BJ081
Dukla Praha I
-
Sokol Vršovice
30.4.2016
09:10
BJ082
TJ JM Chodov
-
Sokol Úvaly A
30.4.2016
09:50
BJ083
Sokol Vršovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
30.4.2016
10:30
BJ084
Sokol Úvaly A
-
Dukla Praha I
30.4.2016
11:10
BJ085
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ JM Chodov
30.4.2016
11:50
BJ086
Sokol Vršovice
-
Sokol Úvaly A
30.4.2016
12:30
BJ087
Dukla Praha I
-
TJ JM Chodov
30.4.2016
13:10
BJ088
Sokol Úvaly A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
30.4.2016
13:50
BJ089
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
30.4.2016
14:30
BJ090
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha I
4. turnaj A, 8.5.2016, Úvaly
8.5.2016
09:00
BJ111
Sokol Úvaly A
-
TJ JM Chodov
8.5.2016
09:40
BJ112
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha I
8.5.2016
10:30
BJ113
Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
8.5.2016
11:10
BJ114
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha I
8.5.2016
11:50
BJ115
Dukla Praha I
-
Sokol Úvaly A
8.5.2016
12:30
BJ116
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
5. turnaj A, 15.5.2016, Sokol Vršovice
15.5.2016
09:00
BJ117
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha I
15.5.2016
09:40
BJ118
TJ JM Chodov
-
Sokol Úvaly A
15.5.2016
10:30
BJ119
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
15.5.2016
11:10
BJ120
Dukla Praha I
-
Sokol Úvaly A
15.5.2016
12:00
BJ121
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha I
15.5.2016
12:40
BJ122
Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
3. turnaj B, 23.4.2016, hala Loko, (poř. Mělník)
23.4.2016
09:00
BJ061
Házená Mělník A
-
Lokomotiva Vršovice
23.4.2016
09:40
BJ062
Dukla Praha
-
Jiskra Zruč n. S.
23.4.2016
10:20
BJ063
Lokomotiva Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
23.4.2016
11:00
BJ064
Jiskra Zruč n. S.
-
Házená Mělník A
23.4.2016
11:40
BJ065
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha
23.4.2016
12:20
BJ066
Lokomotiva Vršovice
-
Jiskra Zruč n. S.
23.4.2016
13:00
BJ067
Házená Mělník A
-
Dukla Praha
23.4.2016
13:40
BJ068
Jiskra Zruč n. S.
-
Sparta Kutná Hora
23.4.2016
14:20
BJ069
Dukla Praha
-
Lokomotiva Vršovice
23.4.2016
15:00
BJ070
Sparta Kutná Hora
-
Házená Mělník A
4. turnaj B, 8.5.2016, Břve
8.5.2016
08:30
BJ101
Dukla Praha
-
Lokomotiva Vršovice
8.5.2016
09:10
BJ102
Házená Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
8.5.2016
09:50
BJ103
Jiskra Zruč n. S.
-
Dukla Praha
8.5.2016
10:30
BJ104
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník A
8.5.2016
11:10
BJ105
Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n. S.
8.5.2016
11:50
BJ106
Dukla Praha
-
Házená Mělník A
8.5.2016
12:30
BJ107
Lokomotiva Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
8.5.2016
13:10
BJ108
Házená Mělník A
-
Jiskra Zruč n. S.
8.5.2016
13:50
BJ109
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha
8.5.2016
14:30
BJ110
Jiskra Zruč n. S.
-
Lokomotiva Vršovice
5. turnaj B, 21.5.2016, Kutná Hora
21.5.2016
08:30
BJ123
Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n. S.
21.5.2016
09:10
BJ124
Dukla Praha
-
Lokomotiva Vršovice
21.5.2016
09:50
BJ125
Jiskra Zruč n. S.
-
Házená Mělník A
21.5.2016
10:30
BJ126
Lokomotiva Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
21.5.2016
11:10
BJ127
Házená Mělník A
-
Dukla Praha
21.5.2016
11:50
BJ128
Jiskra Zruč n. S.
-
Lokomotiva Vršovice
21.5.2016
12:30
BJ129
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha
21.5.2016
13:10
BJ130
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník A
21.5.2016
13:50
BJ131
Dukla Praha
-
Jiskra Zruč n. S.
21.5.2016
14:30
BJ132
Házená Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
3. turnaj, 23.4.2016, Benátky (poř. Milovice)
23.4.2016
08:30
BJ071
MHK Milovice
-
Házená Mělník B
23.4.2016
09:10
BJ072
HC Kolín
-
Spartak Příbram
23.4.2016
09:50
BJ073
Sokol Úvaly B
-
Házená Mělník B
23.4.2016
10:30
BJ074
MHK Milovice
-
HC Kolín
23.4.2016
11:10
BJ075
Sokol Úvaly B
-
Spartak Příbram
23.4.2016
11:50
BJ076
Házená Mělník B
-
HC Kolín
23.4.2016
12:30
BJ077
MHK Milovice
-
Spartak Příbram
23.4.2016
13:10
BJ078
Sokol Úvaly B
-
HC Kolín
23.4.2016
13:50
BJ079
Házená Mělník B
-
Spartak Příbram
23.4.2016
14:30
BJ080
MHK Milovice
-
Sokol Úvaly B
4. turnaj, 7.5.2016, Kolín
7.5.2016
09:00
BJ091
HC Kolín
-
Házená Mělník B
7.5.2016
09:40
BJ092
MHK Milovice
-
Sokol Úvaly B
7.5.2016
10:20
BJ093
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
7.5.2016
11:00
BJ094
MHK Milovice
-
HC Kolín
7.5.2016
11:40
BJ095
Sokol Úvaly B
-
Spartak Příbram
7.5.2016
12:20
BJ096
Házená Mělník B
-
MHK Milovice
7.5.2016
13:00
BJ097
HC Kolín
-
Sokol Úvaly B
7.5.2016
13:40
BJ098
Spartak Příbram
-
MHK Milovice
7.5.2016
14:20
BJ099
Sokol Úvaly B
-
Házená Mělník B
7.5.2016
15:00
BJ100
HC Kolín
-
Spartak Příbram
5. turnaj, 22.5.2016, Příbram
22.5.2016
09:00
BJ133
Spartak Příbram
-
Sokol Úvaly B
22.5.2016
09:40
BJ134
Házená Mělník B
-
MHK Milovice
22.5.2016
10:20
BJ135
Sokol Úvaly B
-
HC Kolín
22.5.2016
11:00
BJ136
Spartak Příbram
-
MHK Milovice
22.5.2016
11:40
BJ137
Házená Mělník B
-
HC Kolín
22.5.2016
12:20
BJ138
Sokol Úvaly B
-
MHK Milovice
22.5.2016
13:00
BJ139
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
22.5.2016
13:40
BJ140
HC Kolín
-
MHK Milovice
22.5.2016
14:20
BJ141
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly B
22.5.2016
15:00
BJ142
HC Kolín
-
Spartak Příbram
Finálový turnaj
12.6.2016
08:00
BJ143
Dukla Praha
-
Sokol Vršovice
12.6.2016
08:40
BJ144
Dukla Praha I
-
Sokol Úvaly A
12.6.2016
09:20
BJ145
Házená Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
12.6.2016
10:00
BJ146
Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
12.6.2016
10:40
BJ147
Házená Mělník A
-
Dukla Praha
12.6.2016
11:20
BJ148
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha I
12.6.2016
12:00
BJ149
Dukla Praha
-
Sokol Úvaly A
12.6.2016
12:40
BJ150
Sokol Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
12.6.2016
13:20
BJ151
Dukla Praha I
-
Házená Mělník A
12.6.2016
14:00
BJ152
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly A
12.6.2016
14:40
BJ153
Dukla Praha I
-
Dukla Praha
12.6.2016
15:20
BJ154
Házená Mělník A
-
Sokol Vršovice
12.6.2016
16:00
BJ155
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha
12.6.2016
16:40
BJ156
Sokol Úvaly A
-
Házená Mělník A
12.6.2016
17:20
BJ157
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha I
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.