Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Rozpis soutěže
základní část
nadstavbová část
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Přebor mladšího žactva - podzim
turnaje K.Hora (CM00x) a Příbram (CM01x)
12.9.2015
09:10
CM002
Házená Mělník A
-
Sokol Úvaly A
12.9.2015
09:50
CM003
Házená Mělník B
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
12.9.2015
10:30
CM004
Sparta Kutná Hora
-
Házená Mělník A
12.9.2015
11:50
CM006
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly A
12.9.2015
12:30
CM007
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Házená Mělník A
12.9.2015
13:10
CM008
Sparta Kutná Hora
-
Házená Mělník B
12.9.2015
09:00
CM010
Spartak Příbram
-
Sokol Úvaly B
12.9.2015
09:40
CM011
HC Kolín
-
MHK Milovice
12.9.2015
10:20
CM012
Sokol Úvaly B
-
Jiskra Zruč n. S.
12.9.2015
11:00
CM013
MHK Milovice
-
Spartak Příbram
12.9.2015
11:40
CM014
HC Kolín
-
Jiskra Zruč n. S.
12.9.2015
12:20
CM015
Sokol Úvaly B
-
MHK Milovice
12.9.2015
13:00
CM016
Spartak Příbram
-
HC Kolín
12.9.2015
13:40
CM017
MHK Milovice
-
Jiskra Zruč n. S.
12.9.2015
14:20
CM018
HC Kolín
-
Sokol Úvaly B
12.9.2015
15:00
CM019
Jiskra Zruč n. S.
-
Spartak Příbram
turnaj Zruč (19.9.) a Milovice (20.9.)
19.9.2015
09:00
CM021
Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n. S.
19.9.2015
09:40
CM022
Sokol Úvaly B
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
19.9.2015
10:20
CM023
Spartak Příbram
-
Sokol Úvaly A
19.9.2015
10:55
CM024
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly B
19.9.2015
11:35
CM025
Jiskra Zruč n. S.
-
Sokol Úvaly A
19.9.2015
12:10
CM026
Spartak Příbram
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
19.9.2015
12:50
CM027
Sokol Úvaly A
-
Sokol Úvaly B
19.9.2015
13:25
CM028
Spartak Příbram
-
Sparta Kutná Hora
19.9.2015
14:00
CM029
Jiskra Zruč n. S.
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
20.9.2015
09:00
CM031
MHK Milovice
-
Házená Mělník A
20.9.2015
09:40
CM032
Házená Mělník B
-
HC Kolín
20.9.2015
11:00
CM033
Házená Mělník A
-
HC Kolín
20.9.2015
13:40
CM034
MHK Milovice
-
Házená Mělník B
20.9.2015
15:00
CM035
Házená Mělník A
-
Házená Mělník B
3.10. - turnaje Mělník B (CM04x) a Ml.Boleslav (CM05x)
3.10.2015
09:50
CM041
Spartak Příbram
-
Házená Mělník A
3.10.2015
10:30
CM042
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly B
3.10.2015
11:50
CM043
Házená Mělník A
-
Sokol Úvaly B
3.10.2015
12:30
CM044
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
3.10.2015
13:10
CM045
Házená Mělník A
-
Jiskra Zruč n. S.
3.10.2015
14:30
CM046
Jiskra Zruč n. S.
-
Házená Mělník B
3.10.2015
08:30
CM051
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
MHK Milovice
3.10.2015
09:10
CM052
HC Kolín
-
Sokol Úvaly A
3.10.2015
09:50
CM053
MHK Milovice
-
Sparta Kutná Hora
3.10.2015
10:30
CM054
Sokol Úvaly A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
3.10.2015
11:10
CM055
Sparta Kutná Hora
-
HC Kolín
3.10.2015
11:50
CM056
MHK Milovice
-
Sokol Úvaly A
3.10.2015
12:30
CM057
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HC Kolín
3.10.2015
13:10
CM058
Sokol Úvaly A
-
Sparta Kutná Hora
3.10.2015
14:30
CM059
Sparta Kutná Hora
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
1.turnaj sk.A, Úvaly A, 11.10.
11.10.2015
09:00
CM101
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly A
11.10.2015
09:40
CM102
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Házená Mělník B
11.10.2015
10:20
CM103
Házená Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
11.10.2015
11:00
CM104
Sokol Úvaly A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
11.10.2015
11:40
CM105
Házená Mělník B
-
Házená Mělník A
11.10.2015
12:20
CM106
Sparta Kutná Hora
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
11.10.2015
13:00
CM107
Házená Mělník A
-
Sokol Úvaly A
11.10.2015
13:40
CM108
Házená Mělník B
-
Sparta Kutná Hora
11.10.2015
14:20
CM109
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Házená Mělník A
11.10.2015
15:00
CM110
Sokol Úvaly A
-
Házená Mělník B
1.turnaj sk.B, Kolín, 11.10.
11.10.2015
09:00
CM201
HC Kolín
-
MHK Milovice
11.10.2015
09:40
CM202
Jiskra Zruč n. S.
-
Sokol Úvaly B
11.10.2015
10:20
CM203
MHK Milovice
-
Spartak Příbram
11.10.2015
11:00
CM204
Sokol Úvaly B
-
HC Kolín
11.10.2015
11:40
CM205
Spartak Příbram
-
Jiskra Zruč n. S.
11.10.2015
12:20
CM206
MHK Milovice
-
Sokol Úvaly B
11.10.2015
13:00
CM207
HC Kolín
-
Jiskra Zruč n. S.
11.10.2015
13:40
CM208
Sokol Úvaly B
-
Spartak Příbram
11.10.2015
14:20
CM209
Jiskra Zruč n. S.
-
MHK Milovice
11.10.2015
15:00
CM210
Spartak Příbram
-
HC Kolín
2.turnaj sk.A, Mělník A, 25.10.
25.10.2015
09:30
CM111
Sparta Kutná Hora
-
Házená Mělník A
25.10.2015
10:10
CM112
Jiskra Zruč n. S.
-
Sokol Úvaly A
25.10.2015
10:50
CM113
Spartak Příbram
-
Sparta Kutná Hora
25.10.2015
11:30
CM114
Házená Mělník A
-
Jiskra Zruč n. S.
25.10.2015
12:10
CM115
Spartak Příbram
-
Sokol Úvaly A
25.10.2015
12:50
CM116
Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n. S.
25.10.2015
13:30
CM117
Spartak Příbram
-
Házená Mělník A
25.10.2015
14:10
CM118
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly A
25.10.2015
14:50
CM119
Jiskra Zruč n. S.
-
Spartak Příbram
25.10.2015
15:30
CM120
Sokol Úvaly A
-
Házená Mělník A
2.turnaj sk.B, Úvaly B, 25.10.
25.10.2015
09:00
CM211
MHK Milovice
-
Sokol Úvaly B
25.10.2015
09:40
CM212
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HC Kolín
25.10.2015
10:20
CM213
Házená Mělník B
-
MHK Milovice
25.10.2015
11:00
CM214
Sokol Úvaly B
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
25.10.2015
11:40
CM215
HC Kolín
-
Házená Mělník B
25.10.2015
12:20
CM216
MHK Milovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
25.10.2015
13:00
CM217
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly B
25.10.2015
13:40
CM218
HC Kolín
-
MHK Milovice
25.10.2015
14:20
CM219
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Házená Mělník B
25.10.2015
15:00
CM220
Sokol Úvaly B
-
HC Kolín
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.