Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A - základní část
Skupina B - základní část
Skupina C - základní část
Semifinále - skupina A
Semifinále - skupina B
Skupina 10. - 15. místo
Finálový turnaj
Krajské školní ligy
Milan Ondráš
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1956
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.1.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:15
AO300
D.Králové - Napajedla
16 : 17
21.5. 14:30
AO297
Napajedla - Rožnov p.R.
20 : 23
21.5. 11:45
AO294
Napajedla - Házená Mělník A
14 : 21
21.5. 09:00
AO291
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
26 : 17
23.4. 16:20
AO229
F.-Místek A - Napajedla
29 : 16
23.4. 13:35
AO226
Napajedla - Zubří A
14 : 26
23.4. 10:50
AO223
Jičín - Napajedla
29 : 19
23.4. 09:00
AO221
Napajedla - Nový Jičín
20 : 23
19.3. 14:25
AO188
Napajedla - Dukla Praha II
13 : 27
19.3. 12:35
AO186
Dukla I - Napajedla
22 : 15
19.3. 10:45
AO184
Liberec - Napajedla
27 : 17
19.3. 08:55
AO182
Napajedla - HBC Strakonice
20 : 26
21.2. 17:00
AO119
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 33
21.2. 15:00
AO117
V. Bystřice - Napajedla
35 : 24
21.2. 13:00
AO115
Napajedla - Sokol N. Veselí A
15 : 34
21.2. 10:00
AO112
TJ STM Olomouc - Napajedla
23 : 24
23.1. 17:15
AO100
Kopřivnice A - Napajedla
23 : 28
23.1. 14:30
AO097
S.Vršovice - Napajedla
26 : 21
23.1. 11:45
AO094
Napajedla - Talent A
10 : 29
23.1. 09:00
AO091
Napajedla - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
12.12. 17:00
AO009
Napajedla - HK Lovosice "A"
9 : 32
12.12. 15:00
AO007
Karviná A - Napajedla
32 : 13
12.12. 13:00
AO005
Napajedla - Náchod
22 : 28
12.12. 10:00
AO002
KP Brno A - Napajedla
17 : 15
ZL starší žáci
29.5. 11:00
ZC084
Napajedla - Zubří B
27 : 22
16.5. 17:00
ZC078
Zlín - Napajedla
17 : 21
15.5. 11:00
ZC073
Napajedla - Zubří A
25 : 30
8.5. 11:30
ZC069
Vsetín - Napajedla
31 : 25
29.4. 16:00
ZC062
Napajedla - Holešov
41 : 18
16.4. 11:00
ZC051
Napajedla - U. Hradiště
22 : 15
Další
Předchozí kola
Finálový turnaj - výsledky
video
online
Dukla - S.Vršovice
26 : 9
video
online
Dukla I - Úvaly
21 : 10
video
online
Házená Mělník A - Kutná Hora
15 : 6
video
online
Úvaly - S.Vršovice
11 : 11
video
online
Házená Mělník A - Dukla
14 : 20
video
online
Kutná Hora - Dukla I
11 : 27
video
online
Dukla - Úvaly
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kutná Hora
20 : 12
video
online
Dukla I - Házená Mělník A
20 : 11
video
online
Kutná Hora - Úvaly
11 : 18
video
online
Dukla I - Dukla
17 : 10
video
online
Házená Mělník A - S.Vršovice
19 : 13
video
online
Kutná Hora - Dukla
11 : 19
video
online
Úvaly - Házená Mělník A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Dukla I
8 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla I
5
5
0
0
109 : 50
10
2
Dukla
5
4
0
1
90 : 62
8
3
Úvaly
5
2
1
2
65 : 69
5
4
Házená Mělník A
5
2
0
3
70 : 74
4
5
S.Vršovice
5
1
1
3
61 : 92
3
6
Kutná Hora
5
0
0
5
51 : 99
0
Tabulka střelců
Jiří Vojtela
Dukla Praha I
102
Karel Líbal
Sokol Vršovice
100
Vojtěch Němejc
Spartak Příbram
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Líbal
Sokol Vršovice
18
Jiří Vojtela
Dukla Praha I
12
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Strnad
Sokol Vršovice
16
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
12
Karel Líbal
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.