Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Rozpis soutěže
základní část
nadstavbová část
1.turnaj sk.A, Úvaly A, 11.10.
1.turnaj sk.B, Kolín, 11.10.
2.turnaj sk.A, Mělník A, 25.10.
2.turnaj sk.B, Úvaly B, 25.10.
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Jakub Ransdorf
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
1998
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.4.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
11.6. 13:05
SD-164/06
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
11.6. 12:20
SD-164/05
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
11.6. 11:25
SD-164/04
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
11.6. 10:40
SD-164/03
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
11.6. 09:45
SD-164/02
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
11.6. 09:00
SD-164/01
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
Přebor Prahy mužů
27.5. 19:30
BA078
Tamburello - Slavia B
19 : 24
22.5. 20:15
BA079
Chodov B - Čambavamba
31 : 27
Přebor Prahy žen
29.5. 16:00
BB085
Háje - Astra C
28 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
12.9. 15:00
BD010
Dukla I - L.Vršovice
22 : 4
12.9. 14:20
BD009
Chodov - S.Vršovice
5 : 17
12.9. 13:40
BD008
Dukla I - Dukla
16 : 11
12.9. 13:00
BD007
L.Vršovice - Chodov
14 : 9
12.9. 12:20
BD006
Dukla - S.Vršovice
11 : 14
12.9. 11:00
BD004
L.Vršovice - Dukla
7 : 21
12.9. 10:20
BD003
S.Vršovice - Dukla I
6 : 18
12.9. 09:00
BD001
S.Vršovice - L.Vršovice
20 : 9
Přebor Prahy mladších žákyň
13.9. 16:00
BI015
Slavia B - S.Vršovice
5 : 8
13.9. 15:30
BI014
Astra - Háje
7 : 8
13.9. 15:00
BI013
TJ Turnov - Slavia A
3 : 13
13.9. 14:30
BI012
Háje - Slavia B
12 : 3
13.9. 13:30
BI010
TJ Turnov - Astra
5 : 10
13.9. 13:00
BI009
S.Vršovice - Háje
7 : 11
13.9. 12:00
BI007
Slavia A - Astra
14 : 6
13.9. 11:30
BI006
TJ Turnov - S.Vršovice
6 : 13
13.9. 10:30
BI004
Astra - Slavia B
12 : 6
13.9. 10:00
BI003
Háje - TJ Turnov
12 : 0
13.9. 09:00
BI001
Slavia A - Slavia B
20 : 2
Společný přebor mladších žáků
3.4. 14:30
BJ020
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
12 : 19
3.4. 12:30
BJ017
Sokol Úvaly B - MHK Milovice
27 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.turnaj sk.B, Úvaly B, 25.10. - výsledky
video
online
MHK Milovice - Sokol Úvaly B
8 : 13
video
online
Ml. Boleslav - HC Kolín
0 : 10 k.
video
online
Házená Mělník B - MHK Milovice
0 : 10 k.
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
10 : 0 k.
video
online
HC Kolín - Házená Mělník B
10 : 0 k.
video
online
MHK Milovice - Ml. Boleslav
10 : 0 k.
video
online
Házená Mělník B - Sokol Úvaly B
0 : 10 k.
video
online
HC Kolín - MHK Milovice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Házená Mělník B
10 : 10 k.
video
online
Sokol Úvaly B - HC Kolín
15 : 3
Tabulka střelců
Michal Hájek
Sokol Úvaly A
88
Vojtěch Němejc
Spartak Příbram
67
Filip Klouček
Sparta Kutná Hora
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Fišera
TJ AŠ Mladá Boleslav
9
Michal Hájek
Sokol Úvaly A
6
Adam Rubín
Házená Mělník A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Laksar
Házená Mělník A
18
Vojtěch Němejc
Spartak Příbram
10
Vendula Kulvejtová
MHK Milovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.