Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.A
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor starších žáků - podzim
Přebor mladšího žactva - podzim
Rozpis soutěže
základní část
nadstavbová část
1.turnaj sk.A, Úvaly A, 11.10.
1.turnaj sk.B, Kolín, 11.10.
2.turnaj sk.A, Mělník A, 25.10.
2.turnaj sk.B, Úvaly B, 25.10.
Společný přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Daniel Čikota
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
55
Počet branek
266
Starty
2.liga mladší dorostenci M
08.05. [AL126]
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 40
4 branek
30.04. [AL116]
Rožnov p.R. - Napajedla
23 : 20
0 branek
17.04. [AL105]
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
0 branek
02.04. [AL100]
Napajedla - Žeravice
34 : 27
0 branek
12.03. [AL087]
Napajedla - Bystřice p.H.
24 : 28
3 branek
05.03. [AL083]
Bohunice - Napajedla
48 : 40
2 branek
06.12. [AL060]
TJ Sokol Centrum Haná - Napajedla
38 : 31
2 branek
22.11. [AL047]
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
0 branek
14.11. [AL039]
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
0 branek
07.11. [AL008]
Litovel - Napajedla
32 : 21
0 branek
17.10. [AL028]
Napajedla - SKH Polanka n.O.
22 : 22
0 branek
11.10. [AL021]
Bystřice p.H. - Napajedla
35 : 28
0 branek
04.10. [AL017]
Napajedla - Bohunice
38 : 33
1 branek
19.09. [AL006]
Napajedla - TJ STM Olomouc
25 : 37
0 branek
Žákovská liga starších žáků
21.05. [AO300]
D.Králové - Napajedla
16 : 17
7 branek
21.05. [AO297]
Napajedla - Rožnov p.R.
20 : 23
8 branek
21.05. [AO294]
Napajedla - Házená Mělník A
14 : 21
5 branek
21.05. [AO291]
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
26 : 17
8 branek
23.04. [AO229]
F.-Místek A - Napajedla
29 : 16
1 branek
23.04. [AO226]
Napajedla - Zubří A
14 : 26
3 branek
23.04. [AO223]
Jičín - Napajedla
29 : 19
7 branek
23.04. [AO221]
Napajedla - Nový Jičín
20 : 23
8 branek
19.03. [AO188]
Napajedla - Dukla Praha II
13 : 27
1 branek
19.03. [AO186]
Dukla I - Napajedla
22 : 15
8 branek
19.03. [AO184]
Liberec - Napajedla
27 : 17
4 branek
19.03. [AO182]
Napajedla - HBC Strakonice
20 : 26
10 branek
21.02. [AO119]
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 33
4 branek
21.02. [AO117]
V. Bystřice - Napajedla
35 : 24
8 branek
21.02. [AO115]
Napajedla - Sokol N. Veselí A
15 : 34
6 branek
21.02. [AO112]
TJ STM Olomouc - Napajedla
23 : 24
8 branek
Další
Předchozí kola
2.turnaj sk.B, Úvaly B, 25.10. - výsledky
video
online
MHK Milovice - Sokol Úvaly B
8 : 13
video
online
Ml. Boleslav - HC Kolín
0 : 10 k.
video
online
Házená Mělník B - MHK Milovice
0 : 10 k.
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
10 : 0 k.
video
online
HC Kolín - Házená Mělník B
10 : 0 k.
video
online
MHK Milovice - Ml. Boleslav
10 : 0 k.
video
online
Házená Mělník B - Sokol Úvaly B
0 : 10 k.
video
online
HC Kolín - MHK Milovice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Házená Mělník B
10 : 10 k.
video
online
Sokol Úvaly B - HC Kolín
15 : 3
Tabulka střelců
Michal Hájek
Sokol Úvaly A
88
Vojtěch Němejc
Spartak Příbram
67
Filip Klouček
Sparta Kutná Hora
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Fišera
TJ AŠ Mladá Boleslav
9
Michal Hájek
Sokol Úvaly A
6
Adam Rubín
Házená Mělník A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Laksar
Házená Mělník A
18
Vojtěch Němejc
Spartak Příbram
10
Vendula Kulvejtová
MHK Milovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.